fbpx
Menu Zamknij

ZAJĘCIA ONLINE W EDUMOTIV

Od poniedziałku 23 marca 2020 rozpoczynamy prowadzenie zajęć w formie online – zarówno dla grup jak i klientów indywidualnych poprzez komunikatory: Skype, Zoom lub Discord.
W obecnej sytuacji jest to jedyny sposób, aby chronić zdrowie nas wszystkich, zrealizować zawartą z Państwem umowę na świadczenie usług edukacyjnych, a dzieciom i młodzieży wartościowo zagospodarować czas kwarantanny i pomóc w realizacji programu szkolnego, a przy tym odciążyć rodziców.
Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych będą odbywały się według grafiku zajęć Centrum ustalonego na początku semestru. Jest możliwość zmian godziny czy dnia zajęć po ustaleniu innego terminu z nauczycielem oraz zgłoszeniu recepcji Centrum. 
TEL. 600-679-640
Ten sposób prowadzenia zajęć uważamy za obowiązujący aż do świąt Wielkanocnych.
 
LEKCJE DODATKOWE!
Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych (poza tymi ustalonymi w umowie) lekcji języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, matematyki, fizyki i chemii w promocyjnych cenach.
Długość lekcji 30 lub 45 minut.
Lekcje są prowadzone przez naszych nauczycieli,  lektorów polskich jak i native speakerów.
  (UWAGA – dodatkowo oferujemy konwersacje z współpracującą z  Edumotiv Angielką – Julią O’Reagan, nauczycielką z  Londynu).
Zainteresowanych zajęciami dodatkowymi prosimy o kontakt.