fbpx
Menu Zamknij

Od 14 kwietnia 2020 aż do odwołania kontynuujemy nauczanie online

Grupy oraz uczniowie indywidualni pracuja w/g ustalonego planu. Prosimy, aby wszelkie zmiany (przełożenie terminu zajęć, niemożność uczestnictwa itp.) oraz ewentualne uwagi czy sugestie  zgłaszać w recepcji Edumotiv tel. TEL. 600-679-640.
 

Ponadto z  przyjemnością informujemy Państwa, że Centrum Edukacji Edumotiv otrzymało licencję na używanie usługi  Microsoft Office 365 w tym komunikatora Microsoft Teams 

W trosce o lepszą  jakość połączeń internetowych podczas lekcji online, a także o bezpieczeństwo naszych Klientów  proponujemy wszystkim uczniom naszego Centrum przejście na korzystanie z nowoczesnej i bardziej efektywnej w edukacji  platformy Microsoft Teams. W naszej ocenie dzięki oferowanym tam narzędziom zdalne kształcenie będzie prostsze zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Pozwoli w przystępny sposób korzystać z większej gamy możliwości: uczniowie w jednym miejscu mogą mieć zebrane materiały potrzebne do zajęć, nauczyciele mogą zadawać zadania, pisać  ćwiczenia, które od razu mogą być oceniane, przesyłać wszelkie pliki, udostępniać linki. 

 Proces logowania jest prosty – po otrzymaniu od naszego administratora loginu i hasła oraz zalogowaniu się,  należy pobrać aplikację Microsoft Teams na komputer/telefon.