fbpx
Menu Zamknij

Covid-19 – nowe obostrzenia

COVID-19 – NOWE OBOSTRZENIA

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

W związku z nowymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii  w trosce o bezpieczeństwo Uczniów i Nauczycieli Edumotiv oraz nas wszystkich chcemy poinformować, że:  

 

  • od 26.10. 2020 (poniedziałek) wszystkie zajęcia w grupach oraz zajęcia indywidualne będą kontynuowane w formie stacjonarnej oraz hybrydowej  przy zachowaniu maksymalnych środków bezpieczeństwa – uczniowie i nauczyciele powinni mieć założone maseczki również w czasie zajęć oraz trzymać obowiązujący dystans

 

  • grupy liczące powyżej czterech osób zostaną podzielone na mniejsze zespoły (liczące wraz z nauczycielem 5 osób)

 

  • uczniowie indywidualni oraz grupy pragnące przez jakiś czas kontynuować lekcje w formie online lub hybrydowej (część grupy bierze udział w lekcji stacjonarnie, a część online) mają możliwość  przejścia na taki tryb po wspólnym ustaleniu zasad pracy z lektorem oraz recepcją Edumotiv tel. 600-679-640 (nauczyciele i uczniowie Edumotiv posiadają indywidualne bezpieczne konta na szkolnej platformie Microsoft Teams).

 

Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja jest dynamiczna i powinniśmy stosować  się do wytycznych MEN oraz GIS, jak również brać pod uwagę opinie i życzenia naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby mimo trudnej sytuacji zajęcia edukacyjne w Edumotiv były kontynuowane i pozostały  na wysokim poziomie, odbywały się  w dobrej  i bezstresowej atmosferze, a przede wszystkim  były bezpieczne. Regularnie dezynfekujemy sale  i wspólną przestrzeń, dbamy o dystans, a dodatkowo Centrum  jest codziennie sprzątane, dezynfekowane i wietrzone.