fbpx
Menu Zamknij

ZAJĘCIA BONUSOWE DLA UCZNIÓW KORZYSTAJĄCYCH Z ZAJĘĆ GRUPOWYCH EDUMOTIV

JĘZYK ANGIELSKI – ZAJĘCIA BONUSOWE DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW KORZYSTAJĄCYCH Z ZAJĘĆ GRUPOWYCH W CENTRUM EDUMOTIV LUB SZKOŁACH

 SEMESTR WIOSENNY 2022

Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w piątki od 17.00 do 18.00, a ich ideą jest kreatywna i praktyczna nauka angielskiego.

KIDS CLUB – zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 11 lat; osoba prowadząca – native speaker. Gry i zabawy językowe polegające na słuchaniu ze zrozumieniem i używaniu języka w rozmaitych sytuacjach komunikacyjnych, ćwiczeniu poprawnej wymowy oraz ułatwiające dzieciom przełamanie bariery porozumiewania się w języku obcym.

TEENS CLUB – zajęcia dla nastolatków w wieku 12 – 15 lat; osoba prowadząca native speaker. Ćwiczenia komunikacyjne, mini dramy, skecze, gry językowe, dyskusje – zajęcia mają na celu zaktywizowanie wiedzy teoretycznej z angielskiego i ćwiczenie sprawności mówienia, słuchania oraz czytania ze zrozumieniem.

KIDS ENGLISH THEATRE – zajęcia dla dzieci w wieku 5 – 10 lat; osoba prowadząca – lektorka polska. Zajęcia mają formę zabaw językowych  w formie dramy, a ponadto dzieci biorą aktywny udział w mini przedstawieniu. Jakie korzyści płyną z zabawy w odgrywanie ról? Oto kilka z nich (więcej można przeczytać na naszym blogu):

  1. Drama przygotowuje dzieci do radzenia sobie z problemami w życiu dzięki możliwości odgrywania rozmaitych postaci, wielu życiowych sytuacji i emocjonalnemu przepracowaniu trudnych chwil.
  2. Buduje pewność siebie i poczucie własnej wartości- ucząc budowania relacji z członkami grupy, śmiałego wyrażania własnej opinii.
  3. Rozwija mowę, zasób słownictwa oraz umiejętność komunikacji i autoprezentacji.
  4. Zachęca do kreatywności, rozwija wyobraźnię i nieszablonowe myślenie.

TERMINY ZAJĘĆ (chęć udziału w danych zajęciach należy uprzednio zgłosić w recepcji – tel. 600 679 640 lub mailowo – edumotiv@edumotiv.pl) 

LUTY:

18.02 Kids Club

25.02 Teens Club

MARZEC:

4.03  Kids English Theatre

11.03 Kids Club

18.03 Teens Club

25.03  Kids English Theatre

KWIECIEŃ:

1.04 Kids Club

8.04 Teens Club

22.04  Kids English Theatre

MAJ:

13.05 Kids Club

20.05 Teens Club

27.05  Kids English Theatre

CZERWIEC:

3.06 Kids Club

10.06 Teens Club