fbpx
Menu Zamknij

Mike Sherlock

nauczyciel angielskiego - native speaker

Mam na imię Michał lub Mike.

Jestem absolwentem studiów magisterskich w zakresie biznesu międzynarodowego oraz studiów licencjackich z rachunkowości i finansów. Od ponad 15 lat uczę języka angielskiego pracując w prywatnych szkołach i prowadząc grupy o różnym poziomie zaawansowania, jak również konwersacje indywidualne.Jestem lektorem polskim, lecz także osobą dwujęzyczną.

Języka angielskiego nauczyłem się wychowując się i spędzając pół życia za granicą – najpierw w RPA, a później uczęszczając do szkoły w Kanadzie. Mieszkam w Krakowie od roku 2000. Biegle posługuję się tak językiem angielskim jak i polskim. Posiadam Cambridge Certificate C1 Advanced oraz szkolenie metodyczne w zakresie nauczania języka obcego. Przez lata doskonalę swój warsztat lektora, a nauczanie angielskiego stało się moją pasją. Uwielbiam edukować i inspirować swoich uczniów, będąc jednocześnie otwartym na oryginalne  pomysły i nowatorskie metody nauczania.

W wolnym czasie zawsze lubię uczyć się czegoś nowego, kształcić się w jakiejś dziedzinie oraz poznawać nowych ludzi. Moje hobby to świat finansów, informatyka, gitara i żeglarstwo.